Електронні підручники

Найкращі сайти з прямими посиланнями

на файли для електронних підручників

Електронні версії шкільних підручників можна знайти і завантажити в багатьох місцях Інтернету, але будьте уважні, так як здебільшого посилання будуть непрямими, заплутаними або навіть шкідливими. В списку нижче підібрані найкращі безпечні сайти з підручниками, більшість файлів з яких доступні для прямого завантаження в форматах DjVu и PDF. Для перегляду підручників на пристроях з операційною системою Android рекомендується використовувати програму EBookDroid

Сайти активно змінюються і якщо не виходить знайти або нормально завантажити підручник з одного сайту, то спробуйте на іншому.

 lib.imzo.gov.ua/handle/123456789/739 Електронні підручники для 10 класу

wp.nmc-pto.rv.ua/electronna-biblioteka/ Електронна бібліотека навчально-методичного Центру  професійно-технічної освіти у Рівненській області

https://pidruchnyk.com.ua/ Дуже зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн-перегляду)

https://schoolbooks.org.ua/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клацнути правою кнопкою на "Завантажити підручник" та вибрати "Сохранить ссылку как..." або аналогічний пункт меню.

https://portfel.at.ua/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути по іконці PDF або DjVu поряд з зображенням книжки і в наступному вікні також вибрати "Скачать".

https://4book.org/uchebniki-ukraina Підручник завантажиться в вигляді архіву, його необхідно буде розпакувати (програмою WinRaR або аналогічною), так як більшість пристроїв не зможуть його прочитати.

https://shkola.yccat.com/index.html Дуже гарний сайт, але для завантаження електронних копій підручників необхідно пройти просту реєстрацію. 

У випадку, якщо якість завантаженого підручника невисока - пошукайте його на інших сайтах зі списку вище, дуже висока вірогідність, що там знайдеться набагато якісніший екземпляр

https://ua.lokando.com/start.php - репозитарій навчального контенту

https://www.geneza.ua/ - видавництво «Генеза»

https://bohdan-books.com/ - видавництво «Богдан»

https://svit.gov.ua/ - спеціалізоване видавництво «Світ»

https://www.osvita-dim.com.ua/ - видавничий дім «Освіта»

https://gramota.kiev.ua/ - видавництво «Грамота»

https://cnml.com.ua – центр навчальної методичної літератури

https://aston.te.ua – видавництво «Астон»

https://shkolyar.com.ua/ - видавництво «Школяр»

https://www.sicia.com.ua/ - видавництво «СИЦИЯ»

https://autta.org.ua/ - портал превентивної освіти